İngilizce Çeviri Örneği / Maria and Tom

Maria and Tom
Maria and Tom Stal are two students from the U.S. They live in Dallas.Maria is 19 years old and studies Economics at Dallas College.Tom is 17 years old and he is a high school student.Tom is Maria’s cousin and their families live in the same neighbourhood.Maria stays in a flat,but Tom’s family has a farm and they live there.
On a typical day, Maria wakes up at 7 a.m. after breakfast,she goes to college.She usually drives there,but sometimes she takes a bus. Tom’s first lesson starts at 12 p.m. , so he often gets up late and has a big breakfast. He always goes to school by the yellov bus.He likes travelling to school by by bus,because he and his friends chat about everything during the travel.

ingilizce-ceviri

Maria ve Tom
Maria ve Tom Stal Amerikalı iki öğrencidir,onlar Dallas’ta yaşıyor.Maria 19 yaşında ve Dallas Üniversitesinde Ekonomi öğrencisi.Tom 17 yaşında ve lisede öğrenci.Tom ve Maria kuzen ve aileleriyle yaşıyorlar aynı zamanda komşular.Maria bir apartman dairesinde oturuyor,ama Tom ailesiyle bir çiftlikte yaşıyor.
Hergün aynıdır,Maria sabah saat 7’de uyanır.Kahvaltıdan sonra üniversiteye gider.Genellikle arabayla ama bazen otobüsle.Tom derse saat 12’de başlar.sık sık geç kalkar ve güzel bir kahvaltı yapar.Her zaman okula servisle gider.Okul servisiyle seyahati sever çünkü arkadaşlarıyla seyahat boyunca yaklaşık her şeyi konuşurlar.

Çeviri: Safure Nermin Öz

İngilizce Delisi 2013

Her hakkı saklıdır.

www.ingilizcedelisi.com

Bir önceki yazımız olan Mevlana'nın Sözleri Türkçe İngilizce başlıklı makalemizde ingilizce mevlana, ingilzice mevlana sözleri ve mevlanadan ingilzice sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir