Frederique Constant Saatler Yeni Tasarımları ile www.modasaat.com’da.

Frederique_Constant_saat

Essence saat modelleri insanların saat konusunda ki tutkularını ortaya koyan bir çalışma yapmıştır. Bu konuda kadınların ve erkelerin en değer verdikleri ayrıntılara önem vererek ortaya değerli tasarımlar koymuştur. Kadınları taşlı ve işlemeli olan modellere olan tutkunluğu ile birlikte ortaya birçok model çıkmıştır. Ancak erkekler için daha etkileyici bir model olan Raccini modelleri oldukça keyifli bir üretim olması yolunda büyük bir önem taşımaktadır.

Esssence bayan saat modelleri tutkuyla kullanılacak olan tasarımlardan oluşmuştur tüm koleksiyonlarını her yıl yenileyerek müşterilerine her zaman farklı alanlarda hizmet sunan markanın saatleri ise oldukça yoğun bir duruma sahiptir. Bu durumlar arasında kendini gösteren en temel konu ise her zaman tutkulu bir kullanım olacaktır. İşte bu tutkuya hitap eden bir model tasarımının oluşması size sunulmuştur. Bu modeli Ceramic modeller olacaktır. Bu modellerin birçok markaya öncülük eden noktası vardır. Özellikle değerli bir üretici olan markanın bu modelinden yaratıcı tasarımların ortaya çıkması sağlanmıştır. Yüksek bir sertlik derecesine sahip olması ise bu ürünlerin tutku ile ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bunların yanı sıra markanın çizilebilen bir maden olmaması nedeniyle oldukça dayanıklı bir ürün olmasını gerektirmiştir.

Frederique Constant saat modelleri, bir yaşam tutkusu ile ortaya çıkmıştır. Sürekli olarak hassas bir üretim sağlayan markanın tüm saatleri, 1883 yılı itibarîyle ortaya çıkmıştır. Bu ürünün ilk marka ismi ise Alpina olarak üretilmiştir. Daha sonrasında ise markalaşma yolunda isimlerini 1991 yılında birleştirerek oldukça geniş bir üretim aralığına sahip olunmuştur. Estetik bir üretim yapmak isteyenlerin her zaman bu markayı örnek alması ise üretimlerinde olağan bir gelişmeyi her zaman önemli kılınanına neden olmuştu. Ürünler her zaman gerçek bir tutku ile ortaya konmuştur.

Reklam. Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir